dino basketbol oyunu oyna

Dino Basketbol Oyunu Nasıl Oynanır?

Dino Basketbol oyunu oyna. Gerçekçi ve en az eğlenceli sepet top oyunu ile karşınızdayız! Arkadaşlarınızla birlikte sıkı bir şekilde rekabet edeceksiniz; en iyi, iki oyun seçimi ile; zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceğinizden emin olun.

Oyun yüklendikten sonra, “DEVAM” düğmesine tıklayarak ana menüye girin. Oyun modunuzu ve karakterinizi seçtikten sonra oyunu çok kolay bir şekilde başlatabilirsiniz. “TURNUVA” oyun modunu kullanarak kazanabilirsiniz. Diğer yandan, bu zorlu oyunda çeyrek final, yarı final ve finalden oluşan bir yarışmaya katılabilirsiniz. “PUAN OYUNU” modunda sadece 60 saniyeniz olacak. “V.S” moduna gelince, arkadaşlarınızla birlikte kıyasıya mücadele mücadele edebilirsiniz; bunun sonucunda oyunun galibini belirleyebilirsiniz. Oyun Fare ile oynanır. Çekim açısınızı ayarladıktan sonra, çekim yapmak için sol tıklayın.

Ateş yaktığınız uzak bölgelerde, eğimli atışlar yapabiliyorsanız, sert atış yerine, sepet atma şansınızı artıracaktır. “TURNUVA” oyun modunda, her oyuncu beş atış hakkına sahiptir. Oyunun sonunda, beraberlik kalırsa, bir hak daha vereceksin ve bir oyuncu diğer oyuncuyu yenene kadar devam edecek.

Oyun sırasında, üst menüye dönmek için ekranın sağ alt köşesinde bulunan düğmeleri kullanarak müzik seslerini ve oyunu açıp kapatabilirsiniz. Bu harika oyunu, arkadaşlarınızı aynı anda oynamak istiyorsanız, oyunun bağlantısını Facebook profilinizde paylaşabilirsiniz. Bedava Dino Basketbol oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.