web analytics

3d pinball

3D Pinball Oyunu Oyna

3D Pinball oyna ✅✅. 3D Pinball, Full Tilt’ten Space Cadet masasının değiştirilmiş bir versiyonudur! Langırt. İlk başta Windows Plus! 95, 3D Pinball, Windows Vista’nın piyasaya sürülmesine kadar Windows işletim sistemine dahil edildi. Makinenin temeli, oyuncu, Uzay Gücü’ndeki bir Kadettir ve rütbelerde ilerlemek için görevleri yürütmek zorundadır. Oyunun amacı mümkün olan en yüksek puanı elde etmektir.
Başlat Menüsü’nün Tüm Programlar bölümündeki Oyunlar menüsünden “Pinball” ı seçin.

Pistonu geri çekmek için Boşluk Çubuğunu kullanın ve topu oyuna sokmak için serbest bırakın. Boşluk Çubuğu ne kadar uzun süre itilirse, piston o kadar geriye çekilir.

“X”, “” kullanın. ve “Yukarı” tuşları sırasıyla masayı sağa, sola veya yukarı “çarpmak” içindir. Bu masayı sallar ve topun çarpma yönünde hafifçe hareket etmesine neden olur.

Topu oyunda tutmak için sol ve sağ kanatçığı kullanmak için “Z” ve “/” tuşlarını kullanın. pinball oyunu kral oyun skor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
ERTUĞRUL ALTUN

3D TİLT OYUNUNU İYİCE OYNUYORUM ..ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..

Mart 17, 2023
ERTUĞRU ALTUN

tilt qyununda space cadet ve pinball oyununda sağ sdl top yollayış gönderiş yönü ve çarptırış elemanları oynaklaşsın her kullanışta duraksamasın donmasınlar:::::

Nisan 7, 2023