web analytics

ahmed amca

Ahmed Amca Oyunu Oyna

Ahmed Amca oyunu oyna. Uncle Ahmed, Mario Games gibi oyunlardan ilham alan yepyeni bir platform-macera oyunu, tabii ki oynamaya başlar başlamaz fark edeceğiniz bir şey ama bu, ondan kaçınmanız gerektiği anlamına gelmemeli, bunun yerine, Yüksek üretim değeri ve aynı zamanda klasik bir formata sahip olması nedeniyle kontrol edilmesi gereken bir neden daha!

Ahmed Amca’nın maceralarına katılın!

Karakterle birlikte hareket etmek ve zıplamak için ok tuşlarını kullanın, yılanlara, tavuklara, kirpilere ve sizi öldürecek veya düşecek diğer yaratıklara çarpmamaya dikkat ederek her seviyedeki parkurların sonuna ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. çukurlara veya karşılaştığınız diğer tuzaklara.

Madeni para almak veya açıkta toplamak için soru işaretli bloklara vurun, ancak bazen vurduğunuzda karpuzları veya karakterinizi yükseltecek, yani daha fazla cana sahip olacak diğer lezzetli meyveleri patlatırlar. , yani sadece karakterin temel versiyonu vurulursa bu ölüm anlamına gelir.

Her yeni seviyede bir öncekinden daha zor bir parkur bulunur, ancak bunun aynı zamanda daha eğlenceli olacağını garanti ediyoruz, bu yüzden hemen şimdi başlayın, sadece burada ve tüm eğlence için arkadaşlarınızı da davet etmeyi unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.