blockstarplanet oyunu oyna

BlockStarPlanet Oyunu Nasıl Oynanır?

BlockStarPlanet oyna ✅✅. Partiye katılmaya hazır ol! BlockStar Planet, kübik dünyasında dolaşan birçok oyuncuya sahiptir. Onlara da katılmalısın, çünkü katılırsan harika zaman geçireceksin! Birçok mini oyun ve tamamlanması gereken zorluklarla Blockstar Planet, en sevdiğiniz oyunlardan biri olacak. Dünyadaki pek çok başka insan zaten kayıt yaptı. Ücretsiz bir hesap oluşturun ve canlı BlockStar Planet dünyasında birçok renkli karakterle tanışmaya hazır olun.

Diğerlerine katılmadan önce kendiniz için bir avatar oluşturun. BlockStar Planet, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçenek içeren kapsamlı bir karakter yaratıcısına sahiptir! Bir karakter seçin ve görünümlerinin ayrıntılarını kişiselleştirin. Saçlarının rengini, ayakkabılarını ve hatta gözlerini bile değiştirebilirsin! Onları istediğin gibi giydirebilirsin. Blockstar Planet’in dünyasında hareket etmelerini nasıl istersiniz? Onlara bir kaykay ya da el arabası verin çünkü… peki, neden olmasın? Bu oyunda istediğin kadar deli olabilirsin! Blockstar ünlüleriyle tanışın. Rita Blasta’ya henüz merhaba deme şansın oldu mu? Seni birçok küçük macera ve oyun boyunca götürecek. Bu oyunları oynayarak para kazanabilir ve yeni eşyaların kilidini açabilirsiniz! Peki ya oradaki inek çocuk, kristallerle dolu büyük çan şeklindeki camdan? Bu Ziggi Starblock! Keşif sırasında topladığınız kristalleri Ziggi’ye satabilirsiniz. Toplamda toplanacak 20 kristal var, her biri farklı yerlerde bulunabilir. Kaykaylı adamı görüyor musun? Bu BlockBjorn! Bakışlarını düzenlemene ya da yeni bir dünya yaratmana yardım edecek. Onun yardımıyla arkadaşlarınızla birlikte yeni bir dünya yaratabilir ve inşa edebilirsiniz. Oraya ne tür eşyalar koyacaksın? BlockStar Planet’de evcil hayvan kabul edin, silah satın alın ve zamanınızı en iyi şekilde değerlendirin!

Dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla renkli çok oyunculu dünyalarda vakit geçirmekten hoşlanıyorsanız, en popüler çevrimiçi oyunlardan biri olan Club Penguin’i de mutlaka kontrol edin! Ayrıca çok oyunculu IO oyunlarından oluşan geniş bir seçki sunuyoruz.

Geliştirici
MovieStarplanet Stüdyoları

Yayın tarihi
6 Temmuz 2014

Özellikler
Çevrimiçi çok oyunculu
3B grafik
Küçük oyunlar
Renkli ve özelleştirilebilir dünya
Kontroller
WASD tuşlarını kullanarak hareket etmek ve fareyi hedeflemek için kullanın. BlockStarPlanet oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Zeyneb babazade

Offf

Kasım 9, 2019
Anonim

Oyunnnnn

Aralık 22, 2020
Anonim

nasıl

Haziran 9, 2021
merve

oyun müp 2019 dan beri oynuyorum ama en sevmediğim özellik vip olup herşeyi ala biliyosun

Haziran 21, 2022
merve

oyun müp

Haziran 21, 2022