web analytics

buz pateni balerini

Buz Pateni Balerini Oyunu Oyna

Buz Pateni Balerini oyunu oyna. Buz Pateni Balerinini, kızlar için en iyi çevrimiçi giydirme oyunlarından biridir ve şu anda ziyaretçilerimizle ücretsiz olarak paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz, çünkü bu oyunun teması sizin gibi her gün görebileceğiniz bir şey değil. Artık hem teknik hem de zarafetle ilgili bir spor olan bu alanda seçkin bir sanatçı için özel bir kıyafet yapmam gerekiyor. Endişelenmeyin, çok basit ve size hemen öğreteceğiz!

Buz Pateni Balerini’ni çevrimiçi giydirin!

Rengini, ayakkabı bağlarını seçerek buz patenlerini süsleyerek başlayın ve dilerseniz çan gibi süslemeler ekleyin, ardından elbiseler, taçlar, bilezikler, küpeler, kolyeler kullanarak balerini giydirin. saç modelleri mevcuttur.

Çiftin mücadelesine hazırlanmak zorunda kaldığında, bir kez daha onun ve partnerinin patenlerini ve kıyafetlerini yapacaksınız ve oyunun sonunda onların rutininin bir fotoğrafını çekecek ve onu süsleyecek şekilde dekore edeceksiniz. olabildiğince şaşırtıcı.

Bu kadar basit ve eğlenceli, bu yüzden hemen oynamaya başlamayı hak ettiğinizi düşünüyoruz, sadece burada ve daha sonra arkadaşlarınızı da aynısını yapmaya davet edin, eğer onları kaçırırlarsa çok yazık olur!

Nasıl oynanır?

Fareyi kullan.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.