web analytics

eldiven gücü oyunu oyna

Eldiven Gücü Oyunu Nasıl Oynanır?

Eldiven Gücü oyunu oyna. Glove Power, Thanos’un Marvel filmlerinde kullandığı sonsuzluktan ilham alan, evrenleri yıkma gücüne sahip bu oyunun eldiveni ile hipercasual koşu oyunlarının şu anda neden bu kadar öfkeli olduğunu bir kez daha göstermek için burada. bu, şimdi burada da elde etmeyi hedefleyeceğiniz türden bir güç. Zevk almak!

Glove Power’ı çevrimiçi ücretsiz oynayın!

PC’nizde fareyi ve mobil cihazlarda parmağınızı kullanarak parkurlarda eldivenle hareket edin, zaman, mekan, ruh veya engel parkurunu isteğinize göre değiştirecek diğer unsurları temsil eden kapılardan geçerek, örneğin yavaşlamak gibi. zaman veya engelleri yolunuzdan çekme.

Tüm bunları seviyenin sonuna ulaşmak, bitiş çizgisini geçmek ve eldivenlerin üzerine parmağınızı şıklatmak için yapın ve ne kadar çok mücevher toplarsanız o kadar fazla bonus puan alırsınız. Her yeni seviye bir öncekinden daha zor ama aynı zamanda sonunda daha ödüllendirici.

Size her zaman olduğu gibi en iyisini diliyoruz ve daha fazla eğlence için sizi aramızda görmeyi umuyoruz, oyunlarımızı denemeye devam etmemek ayıp olur!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.