web analytics

hero 5: katana slice

Hero 5: Katana Slice Oyunu Oyna

Hero 5: Katana Slice oyunu oyna. Hero 5: Katana Slice kral oyun skor. Bir kahramanı birçok şey tanımlayabilir, ancak genellikle bir kılıç kullanıyorlar ve Hero 5: Katana Slice’daki gibi kılıçlı diğer birçok adama karşı savaşıyorlar . Bu, tüm figürlerin çok köşeli çokgen formlara sahip olduğu SUPERHOT benzeri boyuta yapılan bir başka girişimdir. Büyük değişiklik, savaşçıların çıplak koşmak yerine zırh giymeyi öğrenmesidir. Neyse ki günün kahramanı da zırhını kuşandı ve kılıcını kuşandı ama ordulara karşı tek başına ayakta duruyor. Onu bir nedenden dolayı avlamaya çalışan tüm düşman dalgalarını engellemek için yalnızca becerilerinize ve kontrolünüze güvenmesi gerekiyor.

Hero 5: Katana Dilim Hakkında

Hero oyun serisi her girişte farklı açılar denemiş, bir yandan da temel unsurları sağlam tutmaya çalışmıştır. Bu oyun seriye çok iyi uyuyor ve yakın dövüş tarzına geri dönmenizi sağlıyor. Yaralanma riskiniz daha fazla olduğu için hareket, zıplamanıza ve hızlanmanıza olanak tanıyacak şekilde genişletildi. Haritalar ayrıca çok daha büyüktür ve size keşfetmeniz için daha fazla alan ve zorlu düşmanlara karşı yeniden gruplaşma şansı verir. Bu, serideki en büyük girişlerden biri ve etrafta kılıçla savaşırken kendinizi beklediğinizden daha fazlasını keşfederken bulabilirsiniz.

Nasıl oynanır

Hero 5: Katana Slice, fare ve klavyeyi kullanarak düşmanları yarıp geçmeyi konu alan 3 boyutlu bir üçüncü şahıs hack-and-slash oyunudur .

Kontroller

  • İmleç – Bak
  • Sol Fare Düğmesi – Eğik Çizgi
  • Sağ Fare Düğmesi – Nişan Al/Dash
  • W/Yukarı Ok – İleriye Git
  • S/Aşağı Ok – Geriye Git
  • A/Sol Ok – Sola Taşı
  • D/Sağ Ok – Sağa Taşı
  • Boşluk tuşu – Zıpla
  • Shift – Sprint

Amaç, seviyedeki tüm düşmanları ortadan kaldırmaktır. Düşman sayısı ekranın sol üst köşesinde gösterilecektir. Düşmanların nerede bulunduğunu gösteren harita ekranın sağ üst köşesinde olacaktır. Sağlığınız sol alt köşede bir kalp ile gösterilir ve boşaldığında oyun biter.

Bir seviyeye başladığınızda haritanın açık bir alanında doğacaksınız. Düşmanlar farklı bölgelerden size doğru koşmaya başlayacak. Tek savunmanız, onları parçalara ayırmak için kılıcınızı sallayarak hareket etmektir. Düşmanlar yakın dövüş, dev ve menzilli çeşitlerle gelecek. İlk ikisi size silahlarıyla saldırmaya çalışacak, sonuncusu ise çeşitli görüş noktalarından mermiler fırlatacak . Haritayı kullanarak size saldırmayan tüm düşmanların nerede olduğunu takip edebilir ve onları avlayabilirsiniz.

Ipuçları ve Püf noktaları

Bu kılıç ustaları ve kılıç dövüşleriyle ilgili olabilir ama düşmanlar doğa kanunlarına uymuyor. Onları dilimlemek uzuvlarının ve başlarının uçmasına neden olabilir , ancak gevşeyene kadar onları mağlup saymayın . Etrafınız sarılırsa, biraz nefes almak için ulaşamayacağınız ve menzilinizin dışında bir yere atlayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.