web analytics

iphone 14 tamiri

iPhone 14 Tamiri Oyunu Oyna

iPhone 14 Tamiri oyunu oyna. Tam olarak vaat ettiklerini sunan bir oyunu onarın ve bu, bozuk bir iPhone’u (14. baskı) alıp baştan aşağı onarmak için yalnızca içindeki cihazların ve parçaların mükemmel şekilde çalıştığından emin olmak için bir şansınızdır. en iyi kullanıcı deneyimini sunar, ancak işiniz bittiğinde eskisi kadar yeni, belki daha da iyi görünür!

Bir Iphone 14’ü çevrimiçi olarak onarın!

Oyunun ilk iki bölümünde, telefonun ekran kırılması, leke, hasar veya bu kapsamdaki herhangi bir sorunu olan dış tarafını düzeltip ardından içindeki kırık parçaları onarmaya devam edin. sanal atölyenizde verilen tüm araçları doğru şekilde kullanmak için ekrandaki talimatları izleyin ve gösterilen yere tıklayın.

Tornavidalara, özel peçete ve solüsyonlara, anahtarlara, elektrikli cihazlara ve daha fazlasına sahip olacaksınız. İPhone’u yeni bir şekilde dekore edip tasarlayabileceğiniz, rengini, şeklini seçebileceğiniz, çeşitli çıkartmalar, süslemeler ve aksesuarlar ekleyerek ve ona yeni bir soluk getirebileceğiniz oyunun üçüncü ve son aşamasına devam edin. Bu kadar basit!

Hemen onarım sürecine başlayalım, ne kadar eğlenceli olduğunu kendiniz görün ve belki arkadaşlarınızı da bunu oynamaya davet edersiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.