web analytics

moviestarplanet oyunu oyna

MovieStarPlanet Oyunu Nasıl Oynanır?

MovieStarPlanet oyunu oyna. Oyunlarımız, Movie Star Planet, Boonie Planet ve Block Star Planet, güçlü sosyal özelliklere sahip ve ürünlerden her biri de çocuklara benzersiz içerik oluşturarak kendilerini ifade etme ve arkadaşlarla sosyalleşme fırsatı veriyor. Kameralar, paparazziler, en son modalar ve çok daha fazlası! Movie Star Planet ile gerçek bir yıldız olabilirsin! Diğer ünlüler gelip gidebilirler, ancak 15 dakikalık şöhrete razı olmazsınız! Ünlü olmak zorlu olabilir, ancak Movie Star Planet’te bir ev ismi olmak bir parça kek. Gölgelerinizi giyin, yüzünüze kocaman bir gülümseme koyun ve hayranlarınıza öpücük gönderin! Bu etkileşimli macerayla ün kazanmak için basamaklara tırmanmaya başla!

Hayallerin gerçekleştiği Movie Star Planet’in görkemli dünyasına hoş geldiniz. Renkli karakterler, birçok dedikodu ve ilgi odağının sıcak parıltısı burada bulmayı beklediğiniz şeylerden sadece birkaçı! Bir oyuncu olarak, hedefiniz dünyadaki en ünlü kişi olmaktır. Yeni bir karakter yaratarak yıldızlığa yolculuğa başla. Hayır, bir süredir evdeyken getirdiğiniz kıyafetleri kesinlikle giyemezsiniz. Bu eşyalar çok geçen hafta! Bunun yerine mağazalara gidin ve karakterinizi en son moda kıyafetleri giydirerek kişiselleştirin. Unutma, eleştirmenleri her zaman etkileyici bırakmayı hedeflemelisin! Karakter yaratıcısı, yıldızınızın görünümünü değiştirmek için birçok seçenek sunar. Yüzün yakında tabloidleri süsleyecek, avatarının genel profili üzerinde çalışmaya başla. Karakterinize ne daha çok yakışır, hayranları delirtecek kararlı bir bakış açısı mı yoksa kalpleri eritecek masum bir bakış açısı? Ardından, saç ve saç modeli gel! Dikenli ve pembe veya doğal kahverengi dalgaların cesur bir kombinasyonu? Sen karar ver! Son olarak, bazı tasarımcı kıyafetlerini giydiğinizde dikkatin merkezi olmaya hazırsınız. Şimdi parlamaya hazırsın! Etrafında arkadaş topla ve kendi filminde oyna. Her türlü filmi yaratabilir ve kendinizi ve birlikte takılmaktan hoşlandığınız insanları farklı rollerde oynayabilirsiniz. Ünlü bir ünlüün olduğunda çok eğlenceliydi! Movie Star Planet’in dünyasını keşfedin ve zengin ve ünlülerin en havalı buluşma noktalarına erişin.

Yıldızlığa giden yol her türlü eğlenceli macera ve projeyle kaplıdır! Sosyal medyayı özçekimlerinizle sarsmak ister misiniz? Öyleyse Instagirls Dress Up’a göz atın ve takipçilerinize fashionista tarafınızı gösterin!

Geliştirici
Movie Star Planet Studios bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi
18 Ağustos 2011

Özellikler
Ünlü bir film yıldızı ol
Karakterinizi yükseltin
Özel öğeler topla
Güzel bir zenginlik ve şöhret dünyasını keşfedin
Kontroller
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

movie satar planet oynamak zaman alıyor. ama en güzel oyunlardan bir tanesi.

Ağustos 5, 2020
zülküf ateş

sen her yerde varsın

Nisan 21, 2021
Anonim

Heqseng rotunda ma mende oynuyuram msp

Nisan 22, 2021