web analytics

mr.bullet big bang

Mr.Bullet Big Bang Oyunu Oyna

Mr. bullet oyunu. aslında bir topun içine girerken merminin kendisi haline gelen bu karakteri öne çıkarmak için çevrimiçi çekim yapan bir başka büyüleyici bulmaca oyunudur , bu yüzden onu bir Günün, belki de yılın en iyi yeni beceri ve bulmaca oyunlarından birinde hedeflerinizi vurmak için mermi!

Bay Bullet ile çevrimiçi bir Büyük Patlama yapın!

Bu oyunda her biri bitirmeniz için birden fazla seviyeye bölünmüş üç harita var ve ne kadar iyi yaptığınıza bağlı olarak seviye başına üç yıldız alabilirsiniz, hangisini hedeflemelisiniz, harita başına toplam 120 tane yapar.

Fareyi kullanarak mermi içerdeyken topu nişan alıp ateş edin ve bunu yapmadan önce mermileriniz tükenmeden etabın tamamlanması gereken her hedefi vurun, çünkü daha sonra seviyeyi kaybedersiniz.

Bir aşamayı tamamlamak için ne kadar az atış yapmanız gerekiyorsa o kadar iyi, bu yüzden mümkün olduğunca fazla hasara neden olmak için etraftaki platformlardan ve öğelerden, hatta belki patlayıcılardan yararlanın.

Bullet Man’iniz için her türlü yeni görünüm satın almak için yol boyunca kazandığınız paraları kullanın veya daha büyük bir patlama yapmak için yükseltmeler ve güçlendirmeler bile alabilirsiniz.

Bir seviyenin ne kadar zor olduğunu düşünürseniz düşünün, odaklanırsanız ve asla pes etmezseniz bir çözümü vardır, bu yüzden sizi bunu yapmaya ve bolca eğlenmeye davet ediyoruz, çünkü sadece burada mümkün!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.