web analytics

mutlu dolu bardak 2

Mutlu Dolu Bardak 2 Oyunu Oyna

 Happy Filled Glass 2’ye ayrılmış sayfaya hoş geldiniz, bu oyunun bir devam oyunu olduğu gerçeğinden oldukça açık olabilir, yani eğer ilk oyun çok iyi karşılanmasaydı, devamı gelmezdi. Artık burada ne kadar eğlenebileceğinizi görebileceksiniz!

Engellenmemiş Happy Filled Glass 2 ile çizgiler çizin!

Bardağa su doldurduğunuz anda her bölümü tamamlıyorsunuz, bu da bardaktaki yüzün gülümsemesini ve mutlu olmasını sağlıyor ve bölüm bitiyor. Bardakların içlerindeki noktalı çizgiye kadar doldurulması gerekiyor, ne eksik ne fazla.

Ekranda çizgiler çizmek için fareyi veya bir telefon veya tablette oynuyorsanız parmağınızı kullanın ve sunulan platformlar ve çeşitli engeller için bir geçici çözüm bulun. Çizim yapmak için sınırlı miktarda mürekkebiniz var, bu nedenle 1, 2 veya 3 elde edebileceğiniz gibi, seviye başına daha fazla yıldız almak için mümkün olduğunca az mürekkebi kullanmayı deneyin.

Artık basit önermeyi ve nasıl uygulanacağını anladığınıza göre, eğlence başlasın ve her zaman burada alacağınız gibi, daha fazla eğlencenin gelmesi için etrafta dolaştığınızdan emin olun!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.