web analytics

obunga

Obunga Oyunu Oyna

Obunga oyunu oyna. Obunga kral oyun skor oyunu oyna. Memler eskiden ara sıra ortaya çıkan rastgele internet şakalarıydı ama artık Obunga The Game gibi oyunlara yol açan çevrimiçi kültürün baskın bir parçası haline geldiler . Tüm memlere aşina değilseniz, 4chan web sitesi internete pek çok sıradışı ve görünüşte saçma memler katıyor ve bunlardan bazıları yaygınlaşıyor. Bunlardan biri, eski ABD Başkanı Barack Obama’nın, insanların “Obunga” olarak adlandırmaya başladığı, uzun bir yüz ve büyütülmüş gözlerle gösterilen çarpık bir resmidir. Birisi bu görüntüyü aldı ve onun etrafında bir korku oyunu yaptı.

Obunga Oyunu Hakkında

Bazı memlerin açıklanması nispeten kolaydır veya gördüğünüz anda anlaşılabilir, bazıları ise daha fazla bağlama ihtiyaç duyar. Bu tür bir oyundaki bu meme ortalama bir insanın kafasını karıştırabilir. Obunga’nın görüntüsü, günlük olarak görmeyi beklemeyeceğiniz bir görüntüdür ve onu, yuvarlak ve şişman Bugs Bunny’nin bir görüntüsü olan “Big Chungus” ile benzer bir seviyeye yerleştirir. Obunga’nın insanları korkutmak amacıyla mı yapıldığı yoksa birisinin paylaşmaya karar verdiği rastgele çarpık bir resim mi olduğu belli değil. Her iki durumda da, karanlık ve sisli bir evde sizi kovalayan bir meme fikri birçok kişiyi korkutacaktır.

Nasıl oynanır

Obunga The Game, fare ve klavyeyi kullanarak öğeleri aramayı konu alan 3 boyutlu birinci şahıs korku oyunudur .

Kontroller

  • İmleç/Ok Tuşları – Bak
  • Sol Fare Düğmesi – Etkileşim
  • W – İleriye Git
  • S – Geriye Git
  • A – Sola Taşı
  • D – Sağa Taşı
  • Shift – Sprint
  • Boşluk tuşu – Zıpla

Her seviyenin veya alanın amacı belirlenen öğeleri bulmak ve ardından kaçmak. Eğer Obunga herhangi bir noktada sizi yakalarsa yeniden başlamanız gerekecek.

Bu daha çok ihtiyacınız olan nesneleri bulmak için mevcut alanın her bir bölümünü iyice keşfetmeniz gereken bir çöpçü avıdır. Kendinizi savunmanın hiçbir yolu yok, dolayısıyla yalnızca harekete ve yön bulmaya güvenmelisiniz . Obunga, maceranız sırasında karşılaşacağınız tek engeldir ve her zaman haritada dolaşacaktır. Sizi tespit ederse kovalamaya başlayacaktır, bu da sürekli tetikte olmanız gerektiği anlamına gelir.

Ipuçları ve Püf noktaları

Ses, dinleme ve ne kadar kazandığınızı bilmeniz açısından son derece önemlidir. Obunga’yı dinlemeniz gerekir ve eğer yakında görünüyorsa, hareketlerinizi daha sessiz olacak şekilde ayarlamalı ve sizi takip etmeye karar verirse her zaman aklınızda net bir rota bulundurmalısınız. Zaman kaybetmemek için gittiğiniz bölgeleri daima takip edin.

Oyun Detayları

  • Platformlar: Web Tarayıcı (PC ve mobil) ve Android
  • Diller: İngilizce
OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.