web analytics

okçu matematik

Okçu Matematik Oyunu Oyna

Arrow Count Master, sayma ve matematik becerileriniz yaklaşmakta olan savaşınızı kazanacak olan, yay ve oklarınızın en iyi silahlarınız olduğu için, matematik oyunlarını sayma ve ok atış oyunları 3D’yi bir arada birleştiren bir oyundur!

Çevrimiçi Ok Sayısı Ustası olun!

Her seviyede, fareyi kullanarak tek okunuzu veya mobil cihazda parmağınızı sola ve sağa kaydırırken kontrol edersiniz. Oklarınızı artıran veya hatta çoğaltan kapılardan geçmeye çalışın, böylece parkurun sonunda karşı karşıya kaldığınız çöp adam ordusundaki düşmanlardan olabildiğince fazlasını vurun.

Bu şekilde çok para, dükkanda edinebileceğiniz yeni görünümler ve oklar için kullanılabilecek para veya çeşitli faydalı yükseltmeler kazanırsınız. Kırmızı kapılardan her ne pahasına olursa olsun kaçınmayı deneyin, çünkü genellikle oklarınızın bir kısmını kaldırırlar ve yeterli ok yoksa, o seviyeyi bile geçemeyebilirsiniz.

Hepinize iyi şanslar diliyoruz, tonlarca eğlence sadece burada mümkün, bundan sonra sizi daha fazla görmeyi umuyoruz, bu yüzden sizinle paylaşacak yeni harika oyunlarımız asla bitmiyor!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.