origami öğren oyunu oyna

Origami Öğren Oyunu Nasıl Oynanır?

origami oyunu oyna. Origami kağıt katlama antik sanatıdır. Bazılarına sıkıcı gelse de göründüğünden çok daha ilginç. Görevleri sadece çelik sinirleri olan ve ayrıntılara büyük önem veren insanlar yapabilir. Bununla birlikte, biraz eğitim alarak, herkes en az birkaç kağıt figürüne hakim olabilir.

SpongeBob, bir Ninja Turtle, Henry Danger ve Lincoln Loud bazı öğreticiler hazırladı. Sizin için bazı kolay projeler seçtiler. Bu şekilde, daha sonra bunları gerçek kağıt parçalarıyla kendiniz yapmaya çalışabilirsiniz. Ama önce eğitim gelmeli!

Oyun nasıl oynanır
İlk başta, karmaşık teknikleri gerçek kağıt üzerinde denemeden önce öğreticiyi izlemelisiniz. Nickelodeon TV şovlarının en sevdiğiniz karakterleri size yardımcı oluyor. Bunun için, sadece sanal kağıdı katlamak için farenize ihtiyacınız olacaktır. Daha sonra, isterseniz gerçek için tekrar deneyebilirsiniz!

Dört farklı öğretici vardır: bir kağıt tekne, bir kaplumbağa, bir tavşan ve bir atlama kurbağa. Hepsinin zorluk derecesi aynı değildir. Bununla birlikte, hepsini izlemek iyidir. Bu şekilde, sürece daha aşina olabilirsiniz. Talimatları izleyin ve noktalı çizgiyi tıklayıp sürükleyin. Kağıt daha sonra nasıl katlandığını göstererek kendini katlar.

Her bir kağıt figürü için izlenecek birkaç adım vardır. İlerlemenizi yukarıdaki sayı satırında kontrol edebilirsiniz. İlerledikçe, sayıların değiştiğini göreceksiniz.

Eğiticiyi bitirdikten sonra, gerçek kullanışlı işleri yapmaya başlayabilirsiniz. Çalışmaya zaman ayırmak için yazılı öğreticiyi seçebilirsiniz. Her katlamayı incelemeniz ve sonra kendiniz denemeniz gerekir. Ancak, bunu yapmaya hazır hissetmiyorsanız, sanal katlamayı her zaman tekrar oynatabilirsiniz!

Bu oyunu oynadıktan sonra tüm arkadaşlarınıza yaptığınız harika origami hakkında bilgi vermeyi unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.