rolly vortex oyunu oyna

Rolly Vortex Oyunu Nasıl Oynanır?

Rolly Vortex oyna ✅✅. Rolly Vortex, duygularla dolu heyecan verici bir tübüler yarışa katılmanızı zorlayan inanılmaz eğlenceli ve tehlikeli derecede bağımlılık yapan bir oyundur. Meydan okumaya hazır mısın? Uygulamayı indirin ve kontrol edin!

Rolly Vortex’teki oynanış gerçekten çok basit. Her turda engellerle dolu sonsuz bir girdap göreceksiniz. Bu engeller girdap duvarlarının herhangi bir yerinde görünebilir, bu nedenle dikkat etmeniz ve reflekslerinizi ayarlamanız gerekir. Göz kırpma yaparsanız birçok unsurdan birine çarpabilirsiniz ve bu sizin için oyun biter.

Rolly Vortex, farklı oyun modları içerir. Engellerden kaçarken puanınızın ne kadar süre hayatta kalacağınıza bağlı olacağı sonsuz yarışlar oynayabilirsiniz. Ancak, başarılı bir şekilde geçmek için belirli amaçları olan görevlere de katılabilirsiniz.

Rolly Vortex’teki kontroller daha sezgisel olamazdı. Topu hareket ettirmek için parmağınızı ekranda kaydırmanız yeterlidir. Bu hareket ve biraz strateji, hiçbir şeyin yolunda durmamasını sağlayacaktır. Rolly Vortex oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.