web analytics

sivrisinek oyunu oyna

Sivrisinek Oyunu Nasıl Oynanır?

Sivrisinek! son zamanlarda gerçekten popüler hale gelen bu türdeki oyunları andıran engellerden kaçınma unsurlarına sahip yepyeni bir koşucu oyunudur, ayrıca matematik becerilerinizi ve bilginizi yeteneklerinizin en iyisine kadar kullanmanızı gerektiren bir oyundur, çünkü bu sonunda bir seviyeyi kazanıp kazanmayacağınızı belirleyen şey. Bakalım neymiş!

sivrisinek kan emme zamanı!

Sivrisinekleri parkurda hareket ettirmek için fareyi kullanın veya parmaklarınızla kaydırın, yeni böcekler ekleyen veya çoğaltan kapılardan geçmek zorunda kalırsınız, çünkü parkurun sonunda ne kadar fazla sivrisinekiniz olursa, o kadar fazla kan emebilirsiniz. sahilde oturan hedefin görüntüsü.

Ne kadar çok kan emerseniz, puanınız o kadar iyi olur, bu nedenle üzerlerinde bölmeler veya azalmalar olan kırmızı kapılardan kaçının, çünkü bunlar sayılarınızı ve yolunuzda görünecek diğer engelleri azaltacaktır. sivri uçlar, dönen tekerlekler ve daha fazlası!

Her yeni ders daha da büyür ve zorlaşır ve bazen sivrisinekleri bırakmaktan başka seçeneğiniz yoktur, bu yüzden mümkün olduğunca az sivrisinek kaybetmeye çalışın, bu noktada matematik eğitiminiz devreye girecektir. Size bol eğlenceler diliyoruz ve burada benzer veya değil daha fazla içerik oynadığınızı görmeyi umuyoruz, bu her zaman en iyisidir!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.