web analytics

süper sıcak

Süper Sıcak Oyunu Oyna

Süper Sıcak oyna. Süper Sıcak oyunu en güzel oyunlarımızın bulunduğu Beceri Oyunlarımızdandır. Zaman, yalnızca hareket ettiğinizde hareket eder. Oyunlarda eğlenceli bir twist. Her hareket savaşın sonucunu etkiler. Bedava Süper Sıcak oyunu oyna ve mutlu ol.

Super Hot, erkekler için modern ve benzersiz bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Tamamen alakasız iki türü birleştirebildi – strateji ve nişancı. Oyunun en önemli özelliği, zamanın yalnızca siz hareket ettiğinizde hareket etmesidir. Bu nedenle, farklı savaş taktikleri üzerinde düşünmek ve bunları uygulamaya koymak için yeterli zamanınız olacak. Her zamanki sağlık çubuğuna sahip olmayacaksın, herhangi bir vuruş ölümcül olacak. Ayrıca her yere dağılmış silahları ve mühimmatı da unutun, tüm bunları kendiniz almanız gerekecek.

Sadece sen ve her yönden kontrolsüz bir şekilde sana saldıran düşmanlar var. Onları parçalara ayırmak ve silahlarını yok etmek için el ele teknikleri kullanın. Canlı fizik ve minimalist grafikler sayesinde, herhangi bir saldırıdan veya mermi ateşinden sorunsuz bir şekilde kaçan matrix’in kahramanı gibi hissedeceksiniz. Bütün bunlar sizi mümkün olduğunca oyunda neler olduğuna odaklanmaya zorlayacaktır. Acelenin ana rakibiniz olduğunu unutmayın. Asla önden koşma, dur, nefes al ve durumu değerlendir. Ve ancak o zaman nereye ve ne zaman gideceğinize karar verin, özellikle de birçok rakip size odaklanmışsa. Çeşitli görevlere sahip düzinelerce ilginç seviye sizi bekliyor. Tamamen ayrılın ve oyunun tüm zevklerini tam olarak takdir edin.

İşte erkekler için çevrimiçi bir oyun – Super Hot , hemen ücretsiz oynayabilirsiniz.
OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.