web analytics

super sonic and hyper sonic in sonic 1

Super Sonic and Hyper Sonic in Sonic 1 Oyunu Oyna

Super Sonic and Hyper Sonic in Sonic 1 oyunu oyna. çoğunuzun zaten bildiği ve sevdiği konsollardan klasik ve orijinal Sonic oyununun yepyeni bir ROM hack’idir, burada karakterlerin Super ve Hyper versiyonları eklenmiş, artık bunları başarabilecek ve maceralarınızda kullanabileceksiniz!

Sonic 1 artık Super Sonic ve Hyper Sonic ile çevrimiçi ücretsiz ve engelsiz!

Oyun esas olarak orijinaliyle aynı kalır, yani puanınızı artırmak için mümkün olduğunca çok yüzük toplamanız ve onları Dr. .Robotnik de ve Green Hills gibi çeşitli konumlara sahip her parkuru tamamlayın.

Zümrütleri de sizin için karakterlerin kilidini açacak sihirli eşyalar olduğu için alıp toplamayı da hedeflemelisiniz, aynı zamanda kesinlikle karşılaşacağınız robotlardan dünyayı kurtarmak için de gereklidirler. Kaçın ve onlardan kaçının ya da onlara saldırın ve onları yenin!

Koşmak, zıplamak, saldırmak ve özel yetenekleri kullanmak için okları, Z, X, A, S, C ve Z tuşlarını kullanın. Bu oyunun özünü anladığınızdan eminiz, bu yüzden şimdi elinizden gelenin en iyisini yapmaya ve burada her zaman mümkün olduğu için toplam miktarda eğlenmeye hazır olmalısınız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.