web analytics

whack your boss

Whack your Boss Oyunu Oyna

Whack your Boss oyna ✅✅. Oyunun zorluğu patronuna vurmanın 16 yolunu bulmak. Maddeyi silah olarak kullanmak ve onunla çılgınca şeyler yapmak için ofisteki nesnelere tıklayın. Patronunu patlatmak için sanal bir yer burası. Bu harika oyun ile eğlenin! Nasıl oynanır?

Odadaki eşyaları seçmek için fareyi kullanarak patronunuza işkence yapın.

Patronuna kızgın mısın? Çok sinir bozucu ve iğrenç mi? TAMAM! Patronunu patlat ve patronuna işkence et. Patronunu Kizi’de Patlat!

Sen bir çalışansın, her zaman işini iyi yapıyorsun ama patronun hala tatmin edici değil mi ??? Onu gerçekten öldürmek istiyorsun ama yasa gerçekte sana izin vermiyor mu? Ne yapmalısın? Endişelenme! Bu şans tam size göre – Patronu Kiz oyununa vurun – burada çekici bir aksiyon oyunu.

Bu oyun basit grafiklerle ama oyunculara hayatta birçok ilginç deneyimler getirecek çekici bir oyun ile tasarlanmıştır. Ancak, bu oyun oldukça şiddetli olduğundan, bu oyunu oynamadan önce dikkatlice düşünmelisiniz. Haha! Patronunuzu herhangi bir şekilde öldürün ve öfkenizi oyun online kizi ile hemen kurtarın!

Bu oyunu oynamak için, yasalara uymadan istediğin her şeyi yapabilirsin. Odadaki herhangi bir nesneye tıklamanız ve patronunuza istediğiniz şekilde işkence etmeniz yeterlidir. Yumruk, dövmek, vurmak, yırtmak, hatta ölümüne ateş etmek ??? Hepsi daha rahat ve mutlu hissetmeni sağlayacak. Özellikle, canınız sıkılmayacak çünkü patronunuza odada işkence yapmanın 24 yolu var.

Patronunuza işkence yaptıktan sonra, temizleyici kanı temizler ve ne olduğunu bilen kimse olmadan normal şekilde çalışabilirsiniz. Böylece, patronunuza en zalim şekilde işkence edebilir ve öfkenizi rahatlatabilirsiniz. Unutma, bu sadece bir oyun ve gerçek hayatını etkilemiyor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

oyun geç açılıyor

Haziran 9, 2021
ben

patronu döv oyunu. döv döv nereye kadar doların 11 liraya gittiği yerde.

Kasım 16, 2021
ben

çok iyi

Kasım 16, 2021
ben

ohaa

Kasım 16, 2021
Anonim

çok çok geç açılıyor

Şubat 2, 2022