web analytics

gerçek 8 top

Gerçek 8 Top Oyunu Oyna

Gerçek 8 Top oyununu oyna. Avrupa’nın beş sporu ve bilardo taraftarları arasında en fazla ilgi gören bilardolar, son zamanlarda dünyada büyük miktarlarda her geçen gün artmaktadır. Size bu ilgiyle ilgili harika bir bilardo oyunu sunuyoruz. Dahası, bunu sadece bilgisayara karşı değil, arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.

Oyun yüklendikten sonra tek kişilik oyun için “1-PLAYER” düğmesini kullanın; iki kişilik oyun için “2-PLAYER” düğmesini kullanın. Ardından, adınızı yazın ve salonunuzun türünü ayarlayın. Oyun her iki oyuncu için Fare ile oynanır. Beyaz topunuzla nişan aldıktan sonra, çubuğunuzu geri çekin ve serbest bırakın.

Maç sırasında ekranın üstünde kurulu göstergelerle maçın durumunu takip edebilirsiniz. Sırasıyla ana menüye dönebilir, oyunun müziğini ve sesini kapatabilirsiniz; göstergeler ekranın sağ üst köşesinde bulunur. Unutulmamalıdır ki Bilardo bir tür spor oyunudur ve amaç dışında oynanmamalıdır. En iyi iki kişilik oyunlar için lütfen bizi takip etmeye devam edin! İyi eğlenceler! Bedava Gerçek 8 Top oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.