web analytics

wednesday

Wednesday Oyunu Oyna

Çarşamba Hayranı mısınız?

Bu Netflix şovunun tüm bölümlerini gördüğünüz gibi, gerçekten bir Çarşamba hayranı olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsanız, bunu kanıtlamanın en iyi yolu, size Çarşamba günü ile ilgili soruların sorulacağı bu harika yeni bilgi yarışması oyununu oynamaktır. hikaye, karakterler ve eğlenceli önemsiz bilgiler ve çok fazla şey bilmiyorsanız, yanlış anlamak yeni favori karakteriniz hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olabilir!

Çarşamba Fanı mısınız? Öğrenmek için Testi çöz!

Toplam on soru var ve her biri için seçebileceğiniz dört olası cevabınız var, bu yüzden doğru olduğunu düşündüğünüz soruya tıklayın. Cevap verdikten sonra size doğru cevap veriliyor, merak etmeyin öğreneceksiniz! Ardından, işiniz bittiğinde, doğru cevap yüzdenizi öğrenirsiniz ve bunu sosyal medyada arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Bu kadar basit ve garantili eğlence, bu yüzden hemen şimdi, sadece buradan başlayın ve tüm arkadaşlarınıza Çarşamba günü burada ücretsiz olarak sunduğumuz bu harika oyunlardan bahsetmekten çekinmeyin, onların bundan haberi olmayabilir!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
Anonim

cok iyi oyum ben suriyeli cok sevdim Allah bu oyunu yapanlardan rezi olsün

Ocak 31, 2023