web analytics

Brawl Stars Oyunları

TÜM OYUNLAR

Brawl Stars oyunları, son birkaç yılın en havalı ve en popüler oyunlarından biridir. Bu oyun dünya çapında birçok oyuncuyu büyüledi ve bir noktada birbirine bağlandı. “Brawl Stars”ın asıl amacı zorlu dövüşçüler arasındaki savaşlardır. Başlangıçta ilk dövüşçünüz Shelley Shotgun olacak. Bu güzellik isabetli atış yapmayı biliyor ve gücüyle herkesi yenmeye hazır. Shelly’ye ek olarak, oyunda özel becerilere ve dövüş becerilerine sahip birçok kavgacı olacak.

Brawl Stars dövüşçüleri birkaç sınıfa ayrılır: savaşçılar, atıcılar, ağır sıkletler, atıcılar ve destek. Bu ekipler birkaç kavgacı içerir, ancak yalnızca bir karakter içeren başkaları da vardır. Bunlar arasında: meyilli, yıldırım öldürücü, gizli katil, zehirli katil ve ateş tekeri. Bir veya başka bir dövüşçüyü elde etmek için Brawl Pass, kupa yolu, açık kasalar ve mega kasaları tamamlamanız gerekir. Yıldız oyuncu olmak için dövüşçülerinizi yükseltin!

“Bravo Stars” oyunları bölümünde, macera ve sıcak savaşlar dünyasına dalabilirsiniz. Burada herkes kendi beğenisine göre bir oyun bulabilir – arenadaki atışlardan mantık bulmacalarına kadar. En destansı savaşlara katılacak, yeni kartlar üretecek ve oluşturacak, ücretsiz mücevherler alacak, bulmacalar toplayacak ve popüler dövüşçülerle harika zaman geçireceksiniz. İşte en parlak, en ilginç ve dinamik oyunlar toplandı! brawl stars oyunu ücretsiz ve reklamsız sizlerle.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 OYlamaya Katıl)
Google'a Kral Oyun Skor yazarak sitemize ulaşa bilirsin.
Lütfen oyunların bu bölümünü değerlendirin