web analytics

ultimate offroad cars 2

Ultimate OffRoad Cars 2 Oyunu Oyna

Ultimate OffRoad Cars 2 şu anda burada ve hepiniz için ücretsiz çünkü orijinal oyundan ne kadar keyif aldığınızı gördük, bu yüzden bunu sizinle paylaşmak, oyunu keşfettiğimizde neredeyse anında aldığımız bir karardı. , artık offroad arabalarınızı sürmek için yepyeni haritalara sahip olduğunuzdan, bu da tonlarca eğlenirken keşfedilecek yeni yerler anlamına geliyor!

Haydi çevrimiçi olarak biraz daha Ultimate OffRoad Cars kullanalım!

Tüm seviyelerde, bitiş çizginize ulaşmak için talimatları izlemeniz gerekir, parkurları arabalarınıza çarpmadan veya onları sıkıştırmadan bitirmeniz gerekir, çünkü bazı seviyeler ancak diğer arabaların kilidini açabilirseniz geçilebilir.

Sürüş için OK tuşlarını, vinci takmak için Z + Fareyi, arabayı çekmek için C’yi ve kabloyu serbest bırakmak için X’i kullanın. 4 Tekerlekten Çekiş ve Dört Tekerlekten Çekiş arasında geçiş yapmak için vites düğmesini kullanın.

Arabalardan birini seçin ve ardından biri diğerinden daha eğlenceli ve tehlikeli olan dokuz seviyenin hepsini bitirmeyi deneyin, ancak oyunu pek çok yönden bir yolculuk yapan da bu!

Hemen başlayalım ve eğer seride yeniyseniz, bununla işiniz bittiğinde prequel’i de deneyin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.