web analytics

pet rescue saga oyunu oyna

Pet Rescue Saga Oyunu Nasıl Oynanır?

Pet Rescue Saga oyna . Pet Rescue Saga benzer renk blokları kırarak kaptı olmaktan sevimli hayvanları kurtarmak için olsun hangi eğlenceli bir oyun. Eğer evcil hayvan gibi ve bulmaca ile oyun oynarken o zaman bu hayvan oyunu çok seveceksiniz. Size her türlü sevimli evcil hayvanların kurtarıcısı olma şansı sunuyor. Pet snatchers bu sevimli hayvan götürmek için dışarı ve onların kötü ellerinden onları kurtarmak için size kalmış. Pet Rescue Saga kolay anlaşılır kontrolleri ve uzun süre bağımlısı tutmak için emin oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi vardır. Bu oyunun grafikleri de oynarken güzel bir zemin sağlayan oldukça büyüleyici.

Hayvan Kurtarma Destan

Pet Rescue Saga, Senin görevin mahsur kalmış ve uzak kaptı olma tehlikesiyle karşı karşıya olan hayvan kurtarmaktır. Kurtarma göreviniz, evcil hayvanların bulunduğu renkli blokları patlatmanızı gerektirir. Sen evcil yere ulaşana kadar blokları temizlemek zorunda kalacak. Renkli tuğlaları patlatmak veya temizlemek için, benzer bir rengin üç veya daha fazlasını eşleştirmeniz gerekecektir. Bu blokları temizlerken dikkatli olmak ve evcil yere ulaşmak ve geride değil böyle bir şekilde onları ortadan kaldırmak için denemek zorunda. Bu evcil hayvan oyunu, tüm seviyelerin listelendiği bir seviye ekranına sahiptir. Bu ekranı, numarasına dokunarak istediğiniz herhangi bir seviyeyi oynamak için kullanabilirsiniz.

Evcil Hayvan Kurtarma Destanındaki seviyeler göründüğü kadar basit değildir. Gözlerinizi açık tutmak ve evcil hayvanları güvenli bir şekilde yere indirmek için bulmaca çözme becerilerinizi kullanmak zorunda kalacaksınız. Evcil hayvanları sizin için daha kolay kurtarma görevini yapmak için, bu evcil hayvan oyunu size çeşitli güçlendiriciler sağlar. Her güçlendirici size sunmak için farklı bir güce sahiptir. Örneğin, bir roket aktive edildiğinde tuğla bütün bir sütun temizlemek için yeteneği vardır. Ekranın sağ alt köşesinde bulunan roket seçeneği tıklayarak bu güçlendirici etkinleştirebilirsiniz. Roketi ateşlemek için, önce elenecek olan sütunun altına yerleştirmeniz ve ardından başlatmak için yeşil onay işareti düğmesine tıklamanız gerekir. Pet Rescue Saga oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.