web analytics

nick racing stars oyunu oyna

Nick Racing Stars Oyunu Nasıl Oynanır?

Nick Racing Stars oyunu oyna. nickelodeon tv yarışçı yıldızları oyunumuzda, Sünger Bob, Yıldız patrick, Teenage Mutant Ninja Turtles ve diğer birçok harika Nickelodeon karakteri Nick Racing Stars oyununu organize ediyor. Bu, araba yarışları söz konusu olduğunda tüm zamanların nihai şampiyonası olacak!

Herhangi bir sıradan yarışta olduğu gibi, en güvenilir pilotu seçmeli ve her yarışmayı kazanmak için çaba göstermelisiniz. Ama burada işler asla sıkıcı olmayacak. Sepetiniz ve alışveriş sepetinizi nasıl özelleştirebileceğinizle ilgili sonsuz seçenek var!

Oyun nasıl oynanır
Bu yarışmayı ele almak için hem farenize hem de klavyenize ihtiyacınız olacak. Sürücüden arabanızdaki tekerleklere kadar her şeyi seçmeniz gerekeceğinden, fare daha yararlı olacaktır. Öte yandan, ok tuşlarını kullanarak yaparsanız sürüş çok daha kolaydır.

Sepetinizi kontrol etmek için hızlandırmak için Sağ oka basmanız gerekir. Anahtarı tutmayı bıraktığınızda, araba hareket etmeyi durdurur. Yukarı ve Aşağı okları şerit değiştirmenize izin verir, çünkü beklediğiniz gibi engeller önündedir. Neyse ki, SpaceBar tuşuna basarak bunlardan kaçınılabilir. Bu sepeti atlamak yapacak!

Ama her şeyden önce, yarış ekipmanlarına bir göz atmalısınız. İstediğiniz bir oyuncuyu seçerek başlayabilirsiniz. İsteklerinizi karşılayan birini bulana kadar bunlara göz atabilirsiniz.

Örneğin, oldukça hızlı bir sürücü ve iyi bir dayanıklılığa sahip olan SpongeBob’u tercih edebilirsiniz. Öte yandan, bu nitelikler bir değiş tokuş ile gelir. Daha doğrusu, gücü biraz yok! Aynısı diğer tüm yarışçılar için de geçerlidir. Her birinin avantajları ve dezavantajları vardır.

Kendi sepetini oluştur!
Bununla birlikte, çok fazla stres yapmamalısınız, çünkü sepetinizi tasarlayarak bu seviyeleri de artırabilirsiniz. İlk ve muhtemelen en önemli kısım arabanın gövdesidir. Masaya ne getirdiklerini görmek için her birini tıklayabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayan birini bulduğunuzda, diğer kısımları da kontrol etmelisiniz.

Davlumbaz, spoiler, tekerlekler ve elbette bayraklar büyük rol oynuyor. Hepsi arabanızın özelliklerine katkıda bulunabilir. Her şeyi doğru yaptığınızı iki kez kontrol ettiğinizden emin olmalısınız. Aksi takdirde, rakiplerinize karşı değerli bir avantaj kaybediyor olabilirsiniz.

Tatlı sürüşünüz hazır olduğunda, ne tür bir yarış istediğinizi seçebilirsiniz. Kolay bir şey istiyorsanız, arabanızı test etmek için Hızlı Yarışı tercih edebilirsiniz. Bu şekilde, Grand Prix seçeneği gibi daha ciddi bir şeye katılmadan önce her şeyi ele alabilirsiniz.

Denizanası Kupası veya Loud House Kupası gibi Nickelodeon gösterilerinden sonra temalı bardakları seçebilirsiniz. Ancak, tamamen ortak bir şeyin havasındaysanız, kesinlikle For Fun yarışını tercih etmelisiniz. Bu yarışlarda her şey tamamen rastgele!

En sevdiğiniz Nickelodeon karakterlerini içeren bu harika yarışların tadını çıkaracaksınız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.