web analytics

çiftlik hayvanı taşıma kamyonu

Çiftlik Hayvanı Taşıma Kamyonu Oyunu Oyna

Bazı nakliye kamyonları çiftlik hayvanlarının taşınmasında uzmanlaşmıştır, çünkü bazen çiftçiler atları, inekleri, domuzları, koyunları, tavukları veya diğer hayvanları yetiştirmek yerine çiftliklerine getirmek için satın alırlar ve bu özel kamyonlardan bazılarını yollarda kesinlikle görmüşsünüzdür. , özellikle daha kırsal alanlarda.

Pekala, şimdi bir kişinin direksiyonuna geçebilir ve tüm hayvanları yeni çiftlik evlerine getirmekten sorumlu olarak onu sürebilirsiniz!

Her çiftlik hayvanını gideceği yere getirmek için Taşıma Kamyonunu sürün!

Aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla mod vardır, her biri birincisini bitirdikten sonra kilidini açabileceğiniz birden fazla seviyeye sahiptir ve modlar aslında farklı bir hayvan anlamına gelir, örneğin:

  • köpekler
  • atlar
  • aslanlar
  • koyun
  • inekler
  • geyikler

Kamyonlarınızı sürmek ve talimatları takip etmek için okları kullanın. Hayvanları doğal ortamlarından alın, yükleyin ve ardından çiftliğe, hayvanat bahçesine veya hayvanların getirilmesi gereken diğer yerlere ulaşmak için talimatları izleyin. Tüm bunları zamana karşı yapın, her görevi sıfır saniyeye ulaşmadan bitirmek zorunda kalın.

Hepinize iyi şanslar ve en iyi dileklerimizi ileterek, sizi burada oynamak için daha fazla oyun oynamaya davet ediyoruz, çünkü her zaman onları deneyimlemenizi sağlayacağız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
soft jenniem

Oyun güzel ama kontrol etmesi zor geldi bana Admin oyun çok iyi

Mayıs 23, 2023