web analytics

big air bears oyunu oyna

Big Air Bears Oyunu Nasıl Oynanır?

Big Air Bears oyunu oyna. Big Air Bears, ekibimizin şu anda sizinle ücretsiz olarak paylaşmaktan mutluluk duyduğu en iyi çevrimiçi Biz Bebek Ayılar Oyunlarından biridir, daha da fazlası, çünkü bunu sizinle ilk paylaşan biziz ve neden ziyaret ettiğinizi bir kez daha kanıtlıyoruz. Günlük web sitemiz, günlük olarak aldığınız en iyi kararlardan biridir, hatta çizgi film şovlarının ve bunlara dayalı oyunların hayranlarıysanız daha da fazlası!

Big Air Bears ile çevrimiçi olarak çok eğlenelim!

Bir Asya ülkesinin semalarında, ikisi de kutularından düşüp kaybolan üçüncü kardeşlerine ulaşana kadar ikisi olan ayı kardeşlerin bir mum balonundan diğerine atlamalarına yardım etmelisiniz.

Sıçrayışları yapmak için boşluk tuşuna basacaksınız, bu nedenle her bir ayının zıplamasını istediğinizde boşluk tuşuna basın ve bebek ayıları tekrar bir araya getirene kadar bunu birbiri ardına yapmak zafere yol açacaktır.

Her yeni seviye, zıplamanız için daha büyük bir parkur içerir, bu yüzden ne kadar çok oynarsanız, o kadar çok odaklanmanız gerekir ve eminiz ki bizim yaptığımız gibi tonlarca eğleneceksiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.