diego yağmur ormanı macerası oyunu oyna

Diego Yağmur Ormanı Macerası Oyunu Nasıl Oynanır?

Diego Yağmur Ormanı Macerası oyunu oyna. Daha önceki seri versiyonuyla brownie puanı kazanan Diego oyununun başka bir versiyonuyla karşınızdayız. Bu oyunda amacınız, kötü adamlar kaçırılan hayvanları kurtarmaktır. Hazır mısın?

Oyun yüklendiğinde, “PLAY” düğmesine tıklayın ve tanıtımları atlamak için “SKIP” düğmesine tıklayın. Tuş takımları aşağıdaki gibidir:

Hareketli: “SOL, SAĞ OK” tuşları.
Zıplama: “Ara Çubuğu” tuşu.

Oyun hakkında çok daha ayrıntılı bilgi verelim: Sizin için zorluk çeken maymuna karşı dikkatli olun. Sürekli muz atar ve bu sizi bir bağlama sokar. Sallanan ipe tırmanabilir ve ağaçlara tırmanabilirsiniz. Bazı yerlerde uçak bonusları var. Hedefinize ulaşarak daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, para almayı ve zaman bonuslarını hızlandırmayı unutmayın. Tek hayvana yaklaştığınızda, radar bip sesi çıkarmaya başlayacaktır. Sol tarafta bulunan tüm hayvanları kurtarıp eve ulaştıktan sonra bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Size iyi şanslar diliyoruz.! Bedava Diego Yağmur Ormanı Macerası oyunu oyna. kraloyunskor.com ailesi olarak başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.