web analytics

hareket halindeki kuvvetler

Hareket Halindeki Kuvvetler Oyunu Oyna

Forces in Motion, en yeni Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları Oyunlarımızdan birini ücretsiz olarak temsil ediyor, burada sizinle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz, ayrıca Disney Junior’ın her zaman hem eğlenceli hem de eğitici olan Ready for Preschool Games serisine ait olduğu için daha da fazla heyecanlıyız. , tıpkı Peter Parker, Miles Morales ve Spider-Gwen’in yer aldığı bu fizik oyununda olduğu gibi!

Spidey ve İnanılmaz Arkadaşları ile Kuvvetleri Harekete Geçirin!

Farklı güç türlerini öğrendikçe, üç örümcek kahramanın, her zaman iyi olmayan klasik kötü adamlarından biri olan Rhyno’yu yenmesine yardım ederek bunu yapacaksınız.

İlk seviye, Rhyno’yu bulmanızı gerektirir; bu, seçilen kahramanı zıplatmak için tıkladığınız/dokunduğunuz bir koşu ve zıplama platformu seviyesinde onu kovalayarak yaptığınız bir şeydir.

Yol boyunca olabildiğince çok para toplayın ve engellere çarpmamaya çalışın, çünkü toplamda sadece üç can kaybedersiniz, ancak parkur boyunca yıldızları toplayarak onları yenileyebilirsiniz.

Şimdi, bazı engellerin üzerinden atlanamıyor, bu yüzden onları itmek, çekmek için örümcek ağlarını kullanacaksınız ve duruma bağlı olarak onları yolunuzdan çekmek için başka tür güçler kullanacaksınız.

Bu kadar basit ve heyecan verici, biz her zaman olduğu gibi baştan sona eğlenceyi garanti ediyoruz, bundan sonra her gün olduğu gibi daha fazla eğlence için sizi aramızda görmeyi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.