koyun shaun çit atlama oyunu oyna

Koyun Shaun Çit Atlama Oyunu Nasıl Oynanır?

Koyun Shaun Çit Atlama oyna. Koyun Shaun Çit Atlama oyun skor oyna en güzel oyunlarımızın bulunduğu Çocuk Oyunlarımızdandır. Shaun The Sheep Movie, 2015 yılında büyük ekrana çıkıyor ve Aardman Animations’ı kutlamak için, sadece en hızlı şekilde hayatta kalabileceğiniz yepyeni, aksiyon dolu bir oyun getiriyor!

Toynaklarınızı Turbo şarj edin ve hayatınızın yarışına hazır olun! Shear Speed, Flock’u Büyük Şehir’in karmaşasından geçirmenize, engellerden kaçmanıza ve mesafenizi sıkıca belirlediği kötü bir hayvan avcısı olan korkunç bir Trumper’a olan mesafenizi korumanıza meydan okuyor. Hızı düşürdüğünüzde kendinizi geceyi poundda geçirirken bulabilirsiniz.

Renkli bir şehir manzarası arasında yarış, yol boyunca çeşitli tehlikelerden atlamak, yuvarlanmak ve kaçmak, gözlerinizi o yükseltici metreyi güçlendirmek için çırpmak için ihtiyacınız olacak çimlere ayırmak.

Shear Speed, oynaması kolay ama gerçekten ustalaşması zor bir yarış mücadelesidir. Hazır mısın? İşaretlerine bak, git! Bedava Koyun Shaun Çit Atlama oyunu oyna ve mutlu ol.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.