londra rex oyunu oyna

Londra Rex Oyunu Nasıl Oynanır?

Londra Rex oyna . Sen Londra’nın ortasında bir Tyrannosaurus Rex vardır. Eğer bunun dışında yol yapmak gibi, polis ve sıradan vatandaşlar da dahil olmak üzere insanları yemek araba ve evler ve savaş helikopterleri, tanklar ve çok daha zırhlı araçlar yok.

Evet! Sonunda dev T. Rex geri döndü! New York ve LA’YI yerle bir etmesine rağmen, vahşi dinozor hala öfkeyle vahşidir. Londra’da de-stres ona yardım ve İngiltere ve Birleşik Krallık Kraliyet başkenti koparmak. Sadece rex seçin ve çökertilmesi başlayalım. Eğer vurmak daha arabalar, yemek daha masum insanlar ve neden daha yıkım, aynı zamanda yüksek puanınızı ve eğlenceli. Tadını çıkar!

Çevrenizdeki dünyayı yok etmeye çalışın. “Küçük” dinozorunuzla istediğiniz her şeyi yapın, yeterince yüksek bir skor elde etmek için her şeyi yok edin. Tüm arabalar, evler, helikopterler ve çok daha fazlası yok. Biz başarılı ve bir çılgın Rex kilidini umuyoruz.

Londra t-Rex geldikten sonra aynı olmayacak! Yüce dinozor olarak oynayın ve insanları yiyerek Londra’ya kaos getirin. Diğer dinozorlar kilidini böylece gizli yıldız bulmak için bir şekilde batık nesneleri. Atıcılar için dikkat ve bu müthiş eylem hepsini yok Londra Rex oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.