web analytics

birleştir ve istila et

Birleştir ve İstila et Oyunu Oyna

Birleştir ve İstila et oyunu oyna. Hepiniz Merge And Invade’e hoş geldiniz, çöp adam karakterleriyle 3D’de yepyeni bir hypercasual birleştirme oyunu, aynı zamanda inşa oyunlarından ve boşta oyunlardan gelen öğelere de aynı anda sahipsiniz, bu nedenle tüm bu türlerin pek çok hayranının artık bundan eminiz. bir araya gelin ve çok eğlenin!

Haydi Birleşelim ve İstila Edelim!

Mavi çöp adamınızın hareketlerini kontrol etmek için fareyi veya parmağınızı kullanın, küçük beyazları yumurtlayanlardan almak için hareket ettirin ve daha fazla yumurtlama yeri, askeri üs ve çeşitli diğer tesisler satın almak için kullanın, böylece büyük bir büyüyebilirsiniz. mavi askerler ordusu.

Bu askerler ortaya çıktığında, onları daha büyük bir sayıya sahip olmanız gereken kızıl orduya karşı savaşa gönderiyorsunuz, böylece onları temizliyor, yerlerini işgal ediyor ve bir sonraki seviyeye ilerliyorsunuz. aynı, ama şimdi daha büyük bir zorluk seviyesinde.

Hemen şimdi başlayın, ihtiyacınız olan her şeyi bildiğinize göre, tür olduğu için hemen oynamaya başlayabilirsiniz ve hepiniz için getireceğimiz günün daha da harika içeriği için sizi aramızda görmeyi umuyoruz!

YazarBermuda Oyunları

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.