web analytics

çöp adam dövüşü 2

Çöp Adam Dövüşü 2 Oyunu Oyna

Stick Fight 2 tam olarak burada çünkü ritmi asla kaçırmayan çevrimiçi çöp adam dövüş oyunlarını oynamayı ne kadar çok sevmeniz gerektiğini biliyoruz, çünkü umarız her an size saldıran çöp adamlarla dövüşmeyi kaçırmazsınız. daha iyi dövüşçü ve web sitemizde tonlarca eğlenin!

Stick Fight 2: Daha fazla sopa, daha fazla dövüş, hadi gidelim!

Bu yönlerden size doğru gelen çöp adam düşmanlarına saldırmak için sağ ve sol ok tuşlarını kullanın, ancak vuruşlarınızın zamanlamasını doğru yaptığınızdan emin olun, çünkü bunu çok erken veya çok geç yaparsanız, karakteriniz bir süre sendeleyebilir veya düşebilir. Kendinizi dövün ve kaybedin, sizi yeniden sıfırdan başlamaya zorlayın.

Bunun yerine, dövüşler ölmediğiniz sürece bitmek bilmeyen bir şekilde devam ettiğinden, daha büyük ve daha büyük bir puan elde etmek için düşmanları dövmeye devam edin. Katılmak için patron dövüşleriniz olduğunda, aynı tuşları kullanın, ancak bunları ekranın üzerindeki göstergelerde gösterildiği gibi kullanın. Daha iyi ve daha güçlü bir savaşçı olmak için yeni eşyalar ve görünümler satın almak için kazançları kullanın.

Bekleyecek ne var? Bu muazzam oyun bir tık ötede, bu yüzden başla’ya basın ve tüm eğlenceye hemen başlayın, pişman olmayacaksınız!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.