web analytics

kağıt savaşçılar oyunu oyna

Kağıt Savaşçılar Oyunu Nasıl Oynanır?

Paper Fighter 3D, burada ücretsiz, engelsiz ve 3D olarak sunulan 2 oyunculu en iyi çöp adam dövüş oyunlarından birini temsil ediyor, oyunu olduğu kadar eğlenceli kılan tüm unsurlar, oyunla ilgili kendi deneyimlerimizden bildiğimiz bir şey, bu yüzden neden biz’ hemen sizinle paylaştım, böylece siz ve bir arkadaşınız hemen birbirinizle neredeyse savaşarak eğlenmeye başlayabilirsiniz!

Oyunun adının kökeni, üzerinde birbirinizle savaşacağınız arka planların kağıttan yapılmış olması, eskizlerinin yapılmış olması, ancak gerçekten harika görünmelerinden geliyor, yani bir sanat tutkunuysanız, daha da iyi!

Çevrimiçi en iyi Paper Fighter 3D olun!

1P modunda bilgisayara karşı veya aynı makineyi kullanarak başka bir gerçek oyuncuya karşı oynayabilirsiniz, bu tür oyunlar için tercih edilen mod olan 2P modunda, kazanan olmak için üç raunddan ikisini kazanmanız gerekir. kağıt savaşı çevrimiçi.

İşte iki çöp adam dövüşçüsü için kontrolleriniz:

  • Oyuncu 1: A, D hareket etmek, W atlamak, F yumruk atmak, G tekmelemek, R özel vuruş için.
  • Oyuncu 2: Hareket etmek için Sol ve Sağ, Zıplamak için Yukarı, Yumruk için K, Vurmak için L, özel bir vuruş için O.

İyi şanslar ve her iki oyuncuya da en iyi dileklerimizi sunmak istiyoruz, eğlence sadece burada mümkün, bundan sonra daha fazlasının gelmesi için burada kalmanızı umuyoruz, sizin için hazırladıklarımızla asla yanlış gidemezsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.