web analytics

kırmızı çöp adam canavar okuluna karşı oyunu oyna

Kırmızı Çöp Adam Canavar Okuluna Karşı Oyunu Nasıl Oynanır?

Kırmızı Çöp Adam Canavar Okuluna Karşı oyunu oya. Red Stickman vs Monster School, Minecraft’ın sonsuz ve geniş dünyasından esinlenen platform unsurlarına sahip yepyeni bir aksiyon-macera oyunudur; burada Red Stickman, çeşitli türden canavarlarla dolu bir okulla karşı karşıyadır. Yine de, piksel dünyasında yeni olduğu için, oyunu oynamanızı sağlayarak yardımınız için çok minnettar olacaktır!

Red Stickman’in Canavar Okulu’nu yenmesine yardım edin!

Hareket etmek için A ve D’yi, zıplamak için W’yi kullanın ve çöp adam karakteriyle saldırmak için boşluk çubuğuna basın. Her seviyede canavarları yenmek için elinizden gelenin en iyisini yapın, çünkü onları çıkarmazsanız, sizi bir sonraki seviyeye taşıyan kapıyı açamazsınız.

Kurslar boyunca, silahlar ve yükseltmeler bulabilirseniz, onları ele geçirdiğinizden ve kullandığınızdan emin olun ve mümkün olduğunca çok para toplayın çünkü bunlar dükkanda yeni eşyaların yanı sıra yeni görünümler satın almak için de kullanılabilir. . Sağlık çubuğunuz boşalırsa, kaybedersiniz ve sıfırdan yeniden başlamanız gerekir, bu yüzden bunun olmasına izin vermemeye odaklanın, bunun yerine her seviyeyi kazanın! Zevk almak!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.