web analytics

freddy ile 5 gece 1 oyunu oyna

Freddy ile 5 Gece 1 Oyunu Nasıl Oynanır?

Freddy ile 5 Gece 1 oyunu, FNAF 1’i tarayıcılarınızdan çevrimiçi olarak ücretsiz oynamak, FNAF Oyunlarının her zamankinden daha popüler olduğunu bildiğimiz web sitemizde artık mümkün olan bir şey çünkü bu korku, bulmaca çözme, macera, ve aksiyon öğelerinin tümü tek bir eğlenceli pakette ve artık hiçbir indirme veya yükleme yapmanıza gerek yok, çünkü bu sayfada artık franchise’daki tüm eğlenceyi ve çılgınlığı başlatan ilk oyunu deneyimleyebileceksiniz, ardından davetlisiniz. diğer girişlerle eğlenceye devam edin!

Bu oyun ilk olarak 2014’te ortaya çıktı ve anında büyük bir hit haline geldi, büyük bir franchise haline geldi ve şimdi ya sevdiği bir şeye geri dönen uzun zamandır bir hayran olabilirsiniz ya da ne olduğunu görmeye çalışan yeni bir oyuncu olabilirsiniz. tüm yaygara hakkında, bu durumda, şimdi size korkunç karakterlerden nasıl kurtulacağınızı öğretmeye hazırız!

Five Nights at Freddy’s 1 oynayın ve animatroniklerin dehşetini yaşayın!

Oynadığınız rol, Freddy Fazbear’s Pizza adlı aile dostu bir tesiste gece işi yapan Mike Schmidt (dünyasını birinci şahıs bakış açısıyla deneyimlediğiniz) adında bir adam. Bu pizzacı, gündüzleri ailelerin ziyaret etmesi ve yemek yemesi için harika bir yer olabilir, ancak gece geldiğinde ve güvenlik görevlisi olarak çalıştığınızda burası iyi bir yer değil.

Neden? Niye? Eh, çünkü çeşitli hayvanlara benzeyen robot benzeri kuklalar olan animatronikler, Freddy Fazbear’ın ana cazibesi ile geceleri hayat buluyor ve gündüz gördüğünüz mutlu benlikler değiller, çünkü deliriyorlar. ve katil, önceki gardiyanlarda olduğu gibi Mike’ı öldürmeye niyetli, bu yüzden her zaman bir iş açığı var.

Gün ışığına kadar perili pizzacıda hayatta kalabilir misin?

Evet, zaman ufkunuz, restorandaki geceyi atlatıyor, etrafınızdaki dünyayla bir tıkla ve tıkla bulmaca oyun stilinde etkileşime giriyorsunuz. Sabah 6’ya kadar dört robottan korkmayın ve kazandınız! Bunu yapmak için, mümkün olduğunca güvenlik odanızda kalmaya çalışın, bu arada oldukça kötü olan kameraları kullanarak etrafta dolaşan robotların hareketlerini takip edin, böylece onları yaparken şaşırmayın. kapınızdan geçirmelerine izin vermediğinizden emin olun.

Bunların hepsi elektrik gücüne bağlı, bu yüzden bitmemeye çalışın, yoksa tüm cehennem salıverir! Güç olmayınca kapılar açılıyor, daha fazla ışık yok ve kesinlikle baş karakterin ve onun üç cehennem arkadaşı Bonnie, Chica ve Foxy’nin beğenileri tarafından saldırıya uğrayacaksınız. Çevrenizle etkileşime geçmek için fareyi kullanın ve tüm araçlarınızdan mümkün olduğunca en iyi şekilde yararlanın, çünkü gecenin bu çilesinde yalnızca zekanız size yardımcı olacaktır! fnaf 1 kral oyun skor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.