web analytics

friday night funkin’: foned ın oyunu oyna

Friday Night Funkin’: Foned In Oyunu Nasıl Oynanır?

7. hafta dahil oyun topluluğu tarafından geliştirilen diğer 1000’den fazla FNF moduyla Friday Night Funkin’i çevrimiçi ücretsiz oynayın.

19.04.2021 Güncellemesi

Orijinal oyuna en yeni hafta (7. HAFTA) eklendi. En yeni haftada UGH, GUNS, STRESS gibi yeni şarkılar alabileceksiniz. Ana karakter TANKMAN olacak.

Friday Night Funkin, bir kulüpte, bir diskoda dans etmeyi ne kadar iyi bildiğinizi bize göstermeniz gereken ve size bakan kızın babasına rakip olacağınız bir oyundur.
Amacınız kızınızın babasından daha iyi dans ettiğinizi bize kanıtlamak ve böylece kızını şehirde dans etmeye davet edebilmek.
Kusursuz dans etmek için klavyedeki okları kullanman ve tam da gerektiği zaman doğru hareketleri yapman gerekecek.

Çevrimiçi FNF’de bir uzman gibi nasıl dans edebilirsiniz?

Bir profesyonel gibi dans etmek için oyun boyunca görünen renkli oklara dikkat etmeniz gerekecek ve renkli bir ok en üstteki işaretlere ulaştığında uygun oka tıklamanız gerekecek.
Oyunun ilk seviyesinde dansta etkilemeye çalıştığınız kızla tek kişi sizseniz, ikinci seviyede yanınızda ve kızın şeytan gibi büyük ve korkutucu bir babası olacak. canavar.

Oyun sizi ürkütücü bir duruma soksa bile, çünkü Şeytan’ı gördüğünüz an titremeye başlayacak ve dizleriniz kıpırdayacak, dans etmek isteyebilmeniz için kızını etkilemeyi başardığınızı bize kanıtlamanız gerekecek. . Oyunun bir sonraki seviyesi mikrofonu alıp rock, dans, R&B ve diğerlerinden her türlü şarkıyı söylemeye çalışmak olacak.

Friday Night Funkin’: Foned In oyunu kral oyun skor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.