web analytics

friday night funkin vs weegee

Friday Night Funkin vs Weegee Oyunu Oyna

Meme kültürü ve çevrimiçi FNF Oyunları bir nevi el ele gider, çünkü burada, tıpkı şu anda olduğu gibi, internetten her türlü orijinal karaktere sahip veya memlerden alınmış birçok mod var. Burada oynamanızı istediğimiz en yeni oyunlardan biri olan Friday Night Funkin vs Weegee modu!

Weegee: İnternet geçmişinin geri dönüşü

Çoğu muhtemelen Weegee’yi hatırlayamayacak kadar genç, ama o Super Mario Bros serisindeki Luigi karakterinin kötü çizilmiş bir versiyonu, yeşil şapkalı, tulumlu ve bıyıklı bir tesisatçı ve karakterin bu versiyonu Bir DOS oyunu, bir sindirme duygusu yaratmak için resimlerin içine konulur ve photoshoplanırdı ve bu mem 2000’li yıllarda internette avlanırdı. Artık buna karşı bir ritim savaşınız olacak ve umarız kazanırsınız!

Bu FNF Weegee modu nasıl oynanır:

Yapmanız gereken, Weegee şarkısının tüm notalarını doğru zamanlarda, yani ekranda yüzen oklar birbiriyle eşleştiğinde, yani bir saniye sonra veya daha önce değil, klavyenizdeki aynı tuşa basmak. zamanlamayı doğru yapın ve çubuğu yeşile çevirirseniz kazanırsınız, ancak arka arkaya çok fazla ıskalamak kaybetmenize neden olur, bu yüzden dikkatli olun!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.