web analytics

paket çalma süresini yakala oyunu oyna

Paket Çalma Süresini Yakala Oyunu Nasıl Oynanır?

Grab Pack Playtime, Poppy Playtime Games dünyasına web sitemize ücretsiz olarak eklenen yeni ve şaşırtıcı bir interaktif bulmaca oyunudur; bulmacaları çözmek her zaman bu korkutucu oyunların ayrılmaz bir parçası olduğu için burada her zaman memnuniyetle karşılanacak bir formattır. maceralar!

Poppy Paketi ile Oyun Zamanı!

Her seviyede, biri kırmızı, biri mavi olmak üzere, TV, kanca, düğme, kol veya diğer öğeler gibi bir öğeye iki elinizi pakete koymanız gerekir, ancak her zaman Huggy, Kissy’ye yakalanmadan. , Anne ya da fabrikadan çıkan diğer korkutucu oyuncaklar.

Fareyi iki elin kontrolünü ele geçirmek ve hareket ettirmek için kullanın, ancak hareketlerinin gerçekten o kadar geri çekilebilir olmadığını bilin, bu nedenle başarısız olursanız, genellikle seviyeleri sıfırdan yeniden başlatmanız gerekir.

İlerledikçe bulmacalar giderek zorlaşıyor ve canavarlar daha da korkutucu oluyor, ancak odaklanırsanız ve elinizden gelenin en iyisini yaparsanız, zirveye çıkacağınızdan ve mümkün olan en iyi zamana sahip olacağınızdan eminiz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.