web analytics

kızgın rex çevrimiçi

Kızgın Rex Çevrimiçi Oyunu Oyna

Angry Rex Online, bugün web sitemizde veya başka herhangi bir yerde oynayabileceğiniz en iyi çevrimiçi dinozor oyunlarından biri olmak üzere, hatta bunu daha önceki yıkım oyunlarından esinlenerek aksiyon ve platform unsurlarıyla yapıyorsanız. İnternet üzerinden dinozorlarla, ancak kaliteyi artırarak ve aynı anda size taze bir şeyler sunuyor!

Angry Rex çevrimiçi ol ve özgürlüğe giden yolu ye!

Jurassic Park’ta olduğu gibi insanlar tarafından hapsedilmiş bir dinozorsunuz ve şimdi kafesinizden kaçmak zorunda kalacaksınız ve bu oyunun on beş seviyesi boyunca, kurslar boyunca tanıştığınız insan askerleri yiyin ve çok fazla yıkıma neden olun. Aynı zaman.

Hareket etmek için sol ve sağ okları, zıplamak için yukarı okları ve yemek için aşağı okları kullanın. Yol boyunca karşılaşılan sivri uçlara, petrol varillerine ve diğer çeşitli tuzaklara ve engellere dikkat edin, çünkü bunlara çarparsanız ve sağlık çubuğunuzu tamamen kaybederseniz kaybedersiniz ve sıfırdan yeniden başlamak zorunda kalırsınız.

Her gün daha büyük ve daha ürkütücü bir rota getiriyor, ancak sanal bir T-Rex’in gücüyle, kesinlikle tüm sorunların ve düşmanların üstesinden geleceksiniz! İyi şanslar, tadını çıkarın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.