web analytics

süper kahraman violet yaz gezisi

Süper Kahraman Violet Yaz Gezisi Oyunu Oyna

Süper Kahraman Violet Yaz Gezisi oyunu oyna. Süper Kahraman Violet Yaz Gezisi başlıyor. Violet denizi ve kumsalı düşünmeden edemedi, bu yüzden bir ara vermeye ve bildiği en yakın kumsala gitmeye karar verdi. Ama her şeyden önce, aklındaki uzun güneşlenme seansları için cildini düzgün bir şekilde hazırlaması gerekiyor – ona yardım etmek ister misin? Gelin ve kızlar için bu harika makyaj oyununa başlarken ona katılın ve her şeyden önce, onun katmanlı tenine iyi bakın.

Yüzünü derinlemesine temizlemek için hassas bir temizleyici ve nefis görünen yüz maskeleri kullanın. Gözlerinin altındaki koyu halkalarla başa çıkmak için gözlerine taze salatalık dilimleri sürün ve kaşlarını da şekillendirdiğinizden emin olun. Ardından, tasarımcı becerilerinizi test edin ve yüzünü havalı bir yüz resmiyle kaplayın ve ardından saç modeli seçeneklerini de kontrol edin. Violet’in plajdaki tatili için dalgalı bir saç modeli seçin ve hafif esintili bir plaj kıyafeti ile eşleştirin. Son olarak scooter’ını kız gibi çıkartmalarla süsleyin. Kızlar için bu yepyeni yaz temalı sevimli oyunu oynayarak harika zaman geçirin.

Mükemmel bir elbise ve saç stili koleksiyonuyla Superhero Violet için benzersiz stillerinizi yaratın. Bunları yorumlarınıza buraya eklemeyi veya sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.