stick figure penalty oyunu oyna

Stick Figure Penalty Oyunu Nasıl Oynanır?

Stick Figure Penalty oyna ✅✅. Gelin ve Stickman Hook ile gökyüzünü keşfedin ve sonsuz mavinin içinden uçun. Kanca ile oynamayı ve ipin uzunluğunu kim bilebilirdi ki! Suçlularla uğraşmak zorunda kalmadan bir süper kahraman gibi dolaşmanın avantajlarından yararlanın. Her şey Stickman Hook’ta keyifli bir deneyim için hazırlanmıştır: kabarık yastık platformları ve berrak gökyüzü varışınızı bekliyor. Tulumunu hazırla. Uçamayabilirsin ama kesinlikle sallayabilirsin!

Gökyüzü bekliyor! İpinizi alın ve yüzünüzü fırçalayan rüzgarın rahatlatıcı dokunuşunu hissetmeye hazır olun. 25 klasik seviye ve birçok başka açılabilir zorluklarla, kuşlara Stickman Hook’da koşmak için hava akrobasi performansı sergileyebilirsiniz. Oyuncu olarak hedefiniz, platformlardan sallanarak bitiş çizgisine ulaşmak. Sallanmaya başlamak için farenin sol tuşuna basın, ipiniz en yakın kancaya bağlanacaktır. Hemen sallanmaya başlayacaksın. İpinizi serbest bırakmak için farenin sol düğmesine tekrar basın. Havada dolaşıp bitiş çizgisine ulaşmak için diğer kancaların yönünde sallanmaya çalışın. Bazen kancalar arasında büyük bir boşluk olur. Bu kancalar arasındaki mesafeyi kapatmak için platformdan platforma zıplamayı deneyebilirsiniz. Doğru yönü ve hızı hesaplamaya çalışın ve bir sonraki kancaya ulaşmak için zıplayın. Tüm seviyelerin geçmesi kolay değildir. Bazılarında, seviye tasarımına dikkat etmeli ve engellerin ve dik düşüşlerin önünden nasıl sıyrılacağının en iyi yolunu bulmalısınız. Oynarken karakterin için yeni kaplamalar açabilirsin. Bu yeni görünümlerin kilidini üç yolla açabilirsiniz. Bir ödül toplamak için oyun içi bir video izlemeyi seçebilir, seviyeleri tamamlayarak derileri de kazanabilir veya bazı özel zorlukları tamamlayabilirsiniz. Kullanmaya karar verdiğiniz seçenekler oyun mekaniğini etkilemeyeceğinden, en çok sevdiklerinizi seçmekte özgürsünüz.

İçinizdeki cesaret kırıcıyı serbest bırakarak kendinizi bulutların içine sallayın. Stickman Hook ile gökyüzüne sahip olun! Bu oyunu beğendiyseniz, Stickman Bike Rider gibi benzer Stickman oyunlarını da mutlaka deneyin. Eğer stickman tarzının hayranıysanız, Stickman War veya Stickman Fighter Epic Battles’ı deneyin.

Geliştirici
Stickman Hook, MadBox tarafından geliştirilmiştir.

Yayın tarihi
Ekim 2018

Özellikler
Tamamlanacak çok sayıda seviye
Fizik tabanlı oyun
Çok sayıda oynanabilir karakter
Unlockable karakterler
Kontroller
Kancayı takmak ve sallamak için farenin sol düğmesine basın. Stick Figure Penalty oynarken başarılar.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.