yeniçeri savaşları oyunu oyna

Yeniçeri Savaşları Oyunu Nasıl Oynanır?

Yeniçeri Savaşları oyunu oyna. Burada tüm Yeniçeri savaşlarını sizin için topladık. Bu oyun sadece iki oyuncu olarak oynamak için geliştirilmiştir. Sizi bekleyen sekiz oyun olacak ve oyunlar rastgele seçilecek. İşte oyunlar hakkında bazı detaylar;

Oyunun ilk bölümünde üzerinde metal bir ok bulunan eski bir araç kullanarak birbirinizi yok edeceksiniz. Bunu yaparken, güç-up toplamak gerekir ve beş puan ulaşmak gerekir.
İkinci oyunda okçu askerinizin ok ve yayı olacak. İyi nişan almalı ve rakibini ok ile vurmalısın. İlk beş puana ulaşırsanız oyunu kazanırsınız.
Üçüncü oyunda lavlarda küçük hareketli platformlarda rakibinize karşı savaşacaksınız. Baltanızı rakibinize fırlatmaya çalışın ve beş kez vurmaya çalışın.
Dördüncü oyunda sizden çok uzak bir yerde yaşayan bir rakibe karşı savaşacaksınız. Mancınıkla iyi nişan al ve seni yok etmek isteyen diğer adamı yok etmeye çalış. Kaleye vurabilirseniz, bazı güçlendirmeler de yapabilirsiniz.
Beşinci oyunda sizi sadece yakın geçmişe götürüyoruz. İlk üretilen silahlar askerlerin eline geçecek. Ancak arenanın ortasındaki engellerden dolayı rakibinizi vurmak o kadar kolay olmayacak.
Oyunun altıncı bölümünde, mac’ları fırlatma becerilerinizi kullanacaksınız. Bu senin için biraz zor olacak. Çünkü bir topuzu kontrol etmek o kadar kolay değil.
Yedinci bölümde mızraklar ortaya çıkıyor! Bütün fırlatma bölümlerinde yaptığınız gibi. Güçlendirmeleri topla ve rakibine daha kolay vur.
Sekizinci bölümde kılıçlarınız olacak. Aynı zamanda fırlatma oyunudur, ancak rakip net bir görüşteyken fırlatma işlemini yapmanız gerekir.
Oyun kontrolleri:
Oyuncu 1: “W”
Oyuncu 2: “YUKARI OK TUŞU”

OYUNA BAŞLA
REKLAM
OmerBabazade

men bu oyuna girmek istiyirem ancaq dunen girdim indi girmek olmur niye

Şubat 3, 2021