web analytics

supra drift

Supra Drift Oyunu Oyna

Supra Drift 3D, bugün web sitemize eklenen, erkekler için en iyi yeni çevrimiçi drift oyunlarından biri olacak, kesinlikle bugünün en önemli oyunlarından biri olacak ve sizi oynamayı umduğumuz bir oyun olacak, ancak arabalarla drift yaptığımız için şimdiden seveceğinize dair bir his var. tehlikeli olabileceği için çoğu insanın gerçek hayatta yaptığı bir şey değildir, ancak çevrimiçi bir oyun hayal ettiğiniz her şeyi yapmanıza izin verir ve eminiz ki Supra araba ile harika dönüşler yapacaksınız!

Supra araba ile 3 boyutlu drift yapmanın tam zamanı!

Ekranın sağ tarafında bulunan üç gövde kitinden birini seçin, ayrıca sol taraftan aracınızın olmasını istediğiniz rengi seçin. Sürmek için WASD veya OK tuşlarını kullanın, el freni için boşluk bırakın.

Şehir tamamen boş, bu yüzden istediğiniz hızda sürün, çarpacak başka araba yok ve kavşaklarda, profesyonel olana kadar bu sürüş becerisini geliştirerek, mümkün olduğunca çok drift yapmaya çalışın.

İyi şanslar, size en iyisini diliyoruz ve arkadaşlarınıza sizi her gün buraya getirdiğimiz harika oyunlardan bahsetmenizi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.