web analytics

sevimli evcil hayvan bakımım

Sevimli Evcil Hayvan Bakımım Oyunu Oyna

Hayvan severler, burada onlar için yeni eklediğimiz My Cute Pet Care oyununu anında kazanacaklar, şüphesiz dünyada, bir köpeğe, bir kediye bakıcı olduğunuz gerçekten harika bir çevrimiçi hayvan bakım oyunundan bahsediyoruz. , ve temizlenmesi gereken, tıbbi sorunlarının tedavi edilmesi ve bazı şık kıyafetler giydirilmesi gereken bir tavşan. buna hazır mısın? Elbette öylesin!

Şu anda çevrimiçi sevimli evcil hayvanlara iyi bakın!

Hayvanları yıkamak her üçü için ilk yaptığınız şeydir, bu yüzden tüylerinden dalları ve yaprakları koparmak için kazmayı kullanın, süngerle kire sabun sürün, duş başlığıyla yıkayın ve ardından kurulayın. hayvan yukarı.

Sineklerden kurtulmak için böcek spreyini kullanın, dağınık saçlarını dikkatlice tarayın ve kırık kemiği düzeltin. Bacaklarını alçıya alın, onlara bir iğne yapın ve boyunlarına ve başlarına koruyucu giysiler geçirin.

Bu veterinerlik aşaması tamamlandığında, yakalar, bandanalar, fiyonklar, gözlükler ve hatta oyuncaklar gibi hayvan aksesuarlarını karıştırıp eşleştirin; Bu basit ama harika oyunu oynayarak siz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.