web analytics

three nights at fredy

Three Nights at Fredy Oyunu Oyna

Fred’de Üç Gece oyunu oyna. Three Nights at Fred’de hayatta kalmak için gerekenlere sahip misiniz? Öyle umuyoruz çünkü sitemizde FNAF Oyunlarını düzenli olarak oynamasanız bile size tavsiye edeceğimiz bu harika yeni 3D hayatta kalma oyunu ile web sitemizin en yeni macera-korku deneyimlerinden birine sahip olmak üzeresiniz!

Fred’de Üç Gece Hayatta Kal ve hayatınla kaç!

Bu perili pizzacının güvenlik görevlisi olarak, üç seviyeyle temsil edilen üç gecede hayatta kalmalısın ve hangi animatronik oyuncağın düşmanın olacağını seçebilirsin:

  • Fred
  • tilki
  • Fred ve Foxy

Ayrıca üç zorluk seviyesinde oynamayı seçebilirsiniz, bu yüzden en rahat ettiğiniz şeyi seçin. Şimdi kontroller: WASD ile hareket edin, vardiya ile çalıştırın, imleci kilitlemek için L, araçları seçmek ve kapıları açmak için F, çömelmek için C. Görünümün kilidini açmak için L’ye basın ve ardından gözlüğü alıp takmak için fareyi kullanın.

L tuşuyla, elektrik hatlarını çalıştırmak için anahtar ve kapıları açmak için anahtar gibi diğer araçları da kullanabilirsiniz. Gizli notlar için pizzacıyı arayın, seviyeleri kazanmak için hepsini toplayın ve sizi kovalayan ve sizi öldürmek isteyen kötü animatronikler tarafından yenilmemeye dikkat edin. İyi şanslar, size en iyisini diliyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.