money movers 2 oyunu oyna

Money Movers 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

Money Movers 2 oyna ✅✅. Hapishaneden kaçmak ilk adımdı ve şimdi suçlu kardeşler, devam eden babalarını devam ettirmek için devam etmeleri durumunda devam ediyorlar. Para Çekicileri 2. Kameralar gibi çeşitli güvenlik önlemleriyle dolu cezaevine geri döndüler. , lazer dedektörleri ve sert korumalar. Labirent benzeri hapishanede yolunuzu bulabilir ve suçlu kardeşlerin babasına ulaşabilir misiniz, yoksa planlarınız başarısız olur ve kardeşler bir kez daha hücrelerinde kalırlar mı? Her iki karakteri de kontrol et ve bulmacaları çöz, korumalardan kaçın ve sinsi olmayı unutma!

Tam da mahkumların hayatını suçlu kardeşlerin ardında bıraktıklarını düşündükleri zaman, babalarından bir mektup alırlar ve onu hücresinden kurtarmaları için yardımlarını isterler. Kardeşlerine ikinci serüvenlerinde katıl ve hapishaneye gizlice gir. Prequel’e benzer şekilde, amacınız bulmacaları çözerek, düğmelere basarak, kolları çekerek ve korumaları kaçırarak her seviyeyi tamamlamaktır. Cezaevi güvenlik kameraları, lazer dedektörleri ve diğer birçok önlemle sıkı bir şekilde korunmaktadır. Büyük kardeşi ve küçük kardeşi olmak üzere iki karakteriniz var. Küçük erkek kardeş daha hızlı ve daha çevik olsa da, büyük erkek kardeşin gücünden yoksundur. Her seviyede karşılaştığınız engellerin üstesinden gelmek için bu karakterlerin her ikisini de kontrol etmeniz gerekir. Küçük erkek kardeş dar geçitlere sığabilir ve yakalanmadan lazer dedektörlerden geçebilir, büyük erkek kardeş ise yolu temizlemek veya takip eden bir muhafızı devirmek için nesneleri kaldırabilir ve atabilir. 20 farklı seviyeye sahip Money Movers 2, yüzleşmeniz gereken çeşitli zorluklar sunuyor. Her seviyede, bonus seviyesinin kilidini açmak için toplamanız gereken üç para çantası vardır. Bir hapishaneye girmek, dağılmaktan daha zor olabilir, bu yüzden dikkatli olun! Gardiyanlar, kardeşleri misafirleri olarak eğlendirmeyi çok isterlerdi.

Money Movers oyun koleksiyonumuzdaki diğer suçlu kardeşlerin maceralarını deneyin. Bu ücretsiz çevrimiçi oyunlarda zor mahkumlar, zalim gardiyanlar ve diğer zorluklar sizi bekliyor! İyi eğlenceler!

Geliştirici
Meow Beast Money Movers 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi
Mart 2015

Özellikler
20 zorlu bölüm
İki karakteri kontrol edebilir
2D grafikler
Eğlenceli oyun
Kontroller
Küçük kardeşi kontrol etmek için WASD tuşlarını kullanın. Büyük kardeşi kontrol etmek için ok tuşlarını kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.