web analytics

saha golü frvr

Saha Golü FRVR Oyunu Oyna

FRVR Spor Oyunları bu günlerde web sitemizde oldukça popüler hale geliyor ve bunun nedeni, bir sporun temel önermesini alıp herkesin bilgisayarlarda, telefonlarda yaşayabileceği gerçekten eğlenceli bir deneyime yoğunlaştırarak ne kadar eğlenceli ve kaliteli olduklarını fark etmemizdir. ve tabletler, Field Goal oyununun da şu anda kanıtlayacağı gibi, kategorinin çevrimiçi Amerikan Futbolu Oyunlarına bakışını görmenin zamanı geldi!

FRVR’de bir Saha Golü atabilir misin?

Bir bilgisayarda fareyi ve bir mobil cihazda parmağınızı kullanarak kapıya doğru kaydırın, puanları almak için kale direkleri arasına girmeyi hedefleyin ve bilin ki yeşil bölgeye vurmak size en çok puanı, kırmızı bölge ise size en fazla puanı verir. biraz daha az, gri olan ise size en az puanı verir.

Her iki durumda da, gol attığınız sürece daha fazla gol atabilir ve devam edebilirsiniz, ancak seriniz ilk isabette durur, bu yüzden topa kapı sınırları dışından şut atmayın, hatta vurmayın, bu bir ıskalamadır. Odaklanın, iyi eğlenceler, size en iyisini diliyoruz ve sizi her zaman olduğu gibi daha da fazla görmeyi umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.