araba futbol ligi oyunu oyna

Araba Futbol Ligi Oyunu Nasıl Oynanır?

Futbol Ligi oyunu oyna. Soccer League, web sitemizde oynamaya alışık olduğunuz türden 3D çevrimiçi futbol oyunu değildir ve bunu söylüyoruz çünkü insansı futbolcularla değil, arabalarla oynanan bir oyundan bahsediyoruz. Bu deneyimi yepyeni bir seviyeye taşıyor, biz de ne kadar eğlendiğimizi bildiğimiz için, denemeniz için kesinlikle heyecanlıyız!

Futbol Ligi’nin şampiyonu olabilir misin?

Yalnızca bir maçın olduğu Hızlı Oyun modunda becerilerinizi geliştirin ve daha sonra, ilk sırayı almak ve kazanan olmak için birden fazla takımı yenmeye çalıştığınız Lig’de şansınızı deneyin.

Oyunun kaç dakika süreceğini, modu ve bot sayısını siz seçersiniz. Yönlendirmek, nitro için vites değiştirmek ve atlamak için boşluk için WASD’yi kullanın.

Bunun dışında kurallar tıpkı gerçek hayattaki futboldaki gibidir, maç için verilen süre dolmadan önce rakip takımdan daha fazla gol atmanız gerekir, aksi takdirde beraberlik olmazsa kazanırlar.

Maçları kazandıkça garajda yeni arabalar satın alabilir veya onları daha iyi hale getirmek için özelleştirip yükseltebilirsiniz. Buna hazır mısın? Eminiz ki öylesiniz ve çok eğleneceksiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.