web analytics

çevrimiçi penaltı vuruşu

Çevrimiçi Penaltı Vuruşu Oyunu Oyna

Çevrimiçi Penaltı Vuruşu oyunu oyna. Penalty Online gibi oyunlar şu anda her zamankinden daha popüler, garanti, çünkü bir futbol oyunundan bahsediyoruz ve futbol oyunları şu anda gerçekten popüler ve bu sporun tarihinde bundan daha heyecan verici bir şut yok. Bazıları bunun garantili bir hedef olduğunu düşünse bile sonucun ne olduğunu asla bilemezsiniz. Pekala, umarız sizin için öyledir ve siz kazanırsınız, nasıl yapılacağını şimdi ve burada açıkladığımız bir şey!

Çevrimiçi bir Penaltı Vuruşu yapın ve gol atın!

Ana menüden bilgisayara karşı veya aynı makineyi kullanan başka bir gerçek oyuncuya karşı oynamayı seçebilirsiniz, yani bu aynı zamanda web sitemizdeki az sayıdaki ve en iyi 2 oyunculu penaltı oyunlarından biridir, yani yakınınız varsa tarafından, kesinlikle deneyimi öneriyoruz.

Her iki durumda da, siz ve rakibiniz, PC veya gerçek, sırayla ateş edin ve savunun. Ateş ettiğinizde istediğiniz yöne kaydırıyorsunuz ve savunmak için eldivenlerle zıplamak istediğiniz yere dokunuyorsunuz. Daha fazla puan alan, on maçın hepsini kazanır.

Temsil etmek istediğiniz milli takımı seçin ve ardından bu oyuna elinizden gelenin en iyisini yapmaya başlayın ve ne kadar eğlenceli olduğunu görün! İyi şanslar ve sizin için harika çekimler umuyoruz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM

Henüz hiç yorum yapılmamış.